Witaj!

Witaj!
Witam Cię na moim blogu! Jestem Karina i bardzo mi miło, że tutaj jesteś. Znajdziesz tu tematy idealne do kawy czy herbatki. Chcę Ci umilić dzień i zainspirować Cię. Podzielę się z Tobą poradami dotyczącymi życia codziennego, mam nadzieję, że się razem pośmiejemy i wymienimy poglądami. Chętnie się przed Tobą otworzę i odpowiem na każde pytanie. Gorąco zachęcam Cię do obserwowania bloga! Czuj się jak u siebie :)

Obserwuj mnie

Photobucket Photobucket

Kilka słów o mnie...

Witam wszystkich ciepło :)


Mam na imię Karina, jestem młodą mamą dwóch cudownych chłopców. Mieszkam w Belgii od ponad 2 lat. Swój czas poświęcam głównie dzieciom, ale zdarza się, że znajdzie się również chwila na realizowanie mojego hobby, jakim jest tworzenie dzieł sztuki i zarabianie na tym grubego hajsu :)
czyt:"lubię malować i wieszam obrazki w swoim mieszkaniu" :)
Na moim blogu znajdziecie różne, luźne tematy dotyczące codziennego życia takiej osoby jak ja. Chciałabym się dzielić z Wami swoimi obserwacjami, pomysłami jak i radami. Mam nadzieję, że miło spędzicie tutaj czas i jeszcze wrócicie :) Jestem bardzo otwarta na Wasze komentarze i pytania, na które chętnie odpowiem :)

Obserwujcie mnie na:
Facebook: https://www.facebook.com/karinazbk/
Instagram: https://www.instagram.com/karinazbk/

Zapraszam :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 love in home , Blogger